MOTO - ROWER
Ul. Kraszewskiego 2
48-300 Nysa
Tel.: 575 696 205
Tel.: 509 335 967
E-mail: superrower@wp.pl
Moto-Rower
Jesteśmy autoryzowanym partnerem
O nas

Jesteśmy dynamicznie działającą firmą, która prężnie rozwija się na rynku w branży rowerowej. Działalność w zakresie sprzedaży rowerów i części rowerowych oraz części do motorowerów i skuterów rozpoczęliśmy w 1992 roku.  W roku 2011 rozbudowaliśmy i powiększyliśmy Nasz sklep, dzięki czemu mogliśmy znacznie poszerzyć Naszą ofertę. 

W Naszej ofercie posiadamy duży wybór rowerów miejskich, górskich, szosowych, trekkingowych oraz dziecięcych. Wiodącymi markami, z którymi współpracujemy są MERIDA, BRENNABOR, RALEIGH, EUROBIKE, KROSS, AUTHOR, MEXLLER, BURGHARDT, KANDS.

Oprócz szerokiego wyboru rowerów, prowadzimy również sprzedaż różnorodnych części rowerowych SHIMANO, SRAM, ACCENT, AUTHOR, TRUVATIV i wielu innych, a także akcesoriów.

Od 2012 roku wprowadzamy do oferty zimowy sprzęt sportowy a Nasz sklep  w sezonie zimowym 2012/2013 stanie się sklepem firmowym BLIZZARD. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nowe narty, buty i akcesoria narciarskie firmy BLIZZARD, a także szeroki wybór nart i butów używanych innych firm: SALOMON, HEAD, VOLKL, ATOMIC, ROSSIGNOL – oczywiście w konkurencyjnych cenach.

W swojej działalności dbamy o potrzeby Naszych klientów, oferując im przede wszystkim szeroki wybór najwyższej jakości asortymentu, ale również serwis rowerowy - gwarancyjny i pogwarancyjny.
 
Produkty, które sprzedajemy cechują się najwyższą jakością wykonania, a duża różnorodność poszczególnych towarów sprawia, że są one dopasowane indywidualnie do oczekiwań klienta. Dzięki temu nasz sklep jest na pewno jednym z najlepiej zaopatrzonych sklepów rowerowych w okolicy.

Swoim klientom oferujemy fachową i miłą obsługę, co sprawia że potrafimy zaspokoić najbardziej indywidualne potrzeby klienta, dostosowane do jego możliwości finansowych.